Nejnovější recenze ze sekce Akordeony

Anonym Anonym

Přidáno: 27. května 2013

• Nástroj jak pro začínající, tak myslím, že i pro pokročilé.
  • Bohatá nabídka registrů.
  • Příznivý poměr kláves a basů 37/96
  • Příjemný vzhled.
  • Servis a služby.
  • Český výrobek.
  • To co sebou přirozeně akustické nástroje nesou, cena. A pro ty, kdo obývají panelový byt, nedají se připojit sluchátka:-)

Nechci se vyjadřovat jako odborník, protože jím nejsem. Z akordeonem jsem začínal jako vůbec se svým prvním hudebním nástrojem, ve třiceti a bez talentu:-)
Nicméně nelituji. Moje Carmen to byla láska na první pohled. Černé provedení s červeným měchem, to se musí vidět. Nádherná práce, která potěší každé oko. Dřevěná klaviatura, fantasy hlasy typo a mano zase potěší sluch. Každá melodie chce své a tady myslím i ty náročnější potěší bohatá nabídka rejstříků. Pokud bych měl být kritický, tak originál popruh je mi těsně, hlavně na pravé straně bych potřeboval ještě 10 čísel a to nejsem nějaký extra cvalík. Jednou jsem při přechodu ze zimy nenechal akordeon asi dost "odpočinout" a vrátil mi to tím, že jeden tón byl hluchý, asi 30 minut než začal hrát. Osobně v této cenové relaci dávám přednost Carmen před Hohnerem. Akordeon mám přes pět let, hraju na něj poměrně dost a neměnil bych. 100% nedávám ze zásady.

Hohner Amica IV 96

Hohner Amica IV 96

Anonym Anonym

Přidáno: 11. března 2013

• Optimální vybavení nástroje.
  • Vysoká cena.

Máš-li na to, kup.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

S nástrojem jsem spokojen, pro mé potřeby je zcela vyhovující.

Delicia Arnaldo 23

Delicia Arnaldo 23

Eppie Wickfield Eppie Wickfield

Přidáno: 9. února 2010

• velice kvalitní výroba
  • pěkný design
  • krásný zvuk
  • tradiční česká značka
  • minimální poškození a maximální výdrž
  • investice, která se vyplatí
  • vhodné pro začátečníky i pokročilé

Co se týče akordeonů, na značku Delicia nedám dopustit. Mám více akordeonů, ale nejraději hraji právě na tento a je to právě akordeon značky Delicia, na který hraji při nejrůznějších koncertech a vystoupeních.
Vlastním akordeon Delicia Arnaldo 24 od roku 1992 a zatím jsem s ním měla pouze dva problémy:
1. prasklý řemen (což byla moje chyba a není to přímo chyba v akordeonu) a
2. zapadávající bas H (zaseknutý hlasový jazýček způsobený nečistotou)
Za těch 18 let nebyl můj akordeon nikdy laděn, svůj zvuk si zachovává i při tříletém uskladnění ve studené a vlhké místnosti a za tuto dobu neměl ani žádnou "preventivní" prohlídku (když nepočítám servis při opravě zapadávajícího basu H - jednalo se o vyčištění nečistot pod tímto basem, oprava mě vyšla na pouhých 150,-).
Investice do akordeonu není zrovna levná, konec konců když už se člověk rozhodne pro akordeon, vydrží mu na celý život a stane se jeho nejlepším přítelem. Z tohoto hlediska mohu tradiční českou značku Delicia jen doporučit.

Zobrazuji 41 - 44 ze 44 recenzí 1 2 [ 3 ]